טיסות ארקיע לאילת

שלוש חברות תעופה המטיסות לאילת והוותיקה שבהן היא ארקיע.
הטיסות הראשונות של ארקיע לאילת היו כבר בשנות ה- 50 עם 11 עובדים וצוות אווירי של אל על (זו לא טעות). כיום מוציאה חברת ארקיע עשרות טיסות פנים ארציות לאילת וליעדים נוספים.
בנוסף ארקיע פועלת כחברת שכר ומפעילה טיסות סדירות לרחבי העולם.
כיום טסים בחברת ארקיע יותר ממיליון נוסעים בטיסות הפנים ארציות ובינלאומיות.

מידי יום, שבוע ועונה, מוציאה חברת ארקיע טיסות במחירים מגוונים וכן מבצעים מיוחדים על טיסות פנים לאילת ואפשרות להזמין טיסות זולות לאילת.

כמו כן מאפשרת ארקיע ביצוע הזמנות בכרטיסי טיק טק המאפשרים רכישה מרוכזת של כרטיסים.

משפחות וזוגות רבים אשר מחליטים לוותר על הנסיעה לחו"ל ולהדרים לאילת ומתלבטים כיצד יגיעו אליה בחופשה הקרובה שלהם, ומתלבטים אם לבחור טיסת אל על לאילת אוטיסות ישראייר או ארקיע, צריכים רק לברר אם יש כרטיס פנוי במועד ובתקציב ולהזמין.

אם החלטתם על חופשה ספונטנית למדי, היתרונות של טיסות ארקיע לאילת עצומים, משום שתמיד תוכלו למצוא מחירים בהנחה של טיסות המיועדות לספונטניים ומהירי החלטה. כמו כן, ישנן גורמים מסוימים אשר מוזילים משמעותית את המחירים של הטיסות לאילת : עונות שנה, בין חופשות, רגעי שפל בתיירות, אמצע השבוע, שעות הבוקר המוקדמות ועוד.

חברת ארקיע היא אחת מחברות התעופה המובילות בישראל ומאפשרת הזמנת טיסות פנים לאילת, טיסות סדירות לאילת, טיסות מוזלות לאילת, חבילות נופש הכוללות חופשה בבית מלון וטיסה לאילת ועוד.

דילוג לתוכן