מלון רנסנס בירושלים

[vc_row][vc_column][vc_column_text] מלון פאר בכניסה לעיר 

מלון רנסנס ירושלים הינו מלון פאר עם 650 חדרים, המתאפיין בשירותים ובמתקנים היכולים לפאר כל מלון בעל שם בכל מקום בעולם. המלון מצטיין בשירות מצויין במגוון גדול של שירותים ובמתקנים ייחודיים, ברמת עיצוב גבוהה ובחדרים מהודרים. 

המלון ממוקם בכניסה לירושלים בואכה רחוב הרצל ליד מוזאון ישראל, הכנסת, מרכז הקונגרסים ובנייני האומה. המלון נמצא בסמיכות לציר מנחם בגין המחבר את צפונה ודרומה של העיר בכביש רב נתיבי. קל להגיע לכל מקום בעיר עם רכב או בתחבורה ציבורית. 

שירותי ומתקני המלון

במלון רנסנס אולם נשפים מהמפוארים בעיר המשתרע על שטח כולל של דונם (1000 מ"ר) וכן 13 אולמות ארועים נוספים. כמו כן יש במלון אולם דמוי תיאטרון המסוגל להכיל עד 1700 אורחים וחדרי אוכל המסוגלים לארח עד 1000 סועדים. כמו כן, אפשר למצוא במלון מרכז עסקים המציע מגוון רחב של שירותי משרד, אינטרנט וכדומה וכן מספר מסעדות שיכולות לפאר מספר בתי מלון מכובדים.

במלון נמצאת בריכה מחוממת ומקורה לכל אורחי המלון וכן בריכת שחייה חיצונית ומועדון בריאות עם חדרי ספא, סאונה, ג'קוזי וחדרי כושר. 

חדרי המלון

במלון 650 חדרים מפוארים ובניהם סוויטות, סוויטות מלכותיות ונשיאותיות. בכל חדר שליטה על המיזוג, טלפון לחיוג ישיר, LCD, שירותי אינטרנט והודעות קוליות, חדר רחצה הכולל אמבטיה ומקלחת, כספות אישיות, אפשרות למקרר, ובכל החדרים מרפסות עם נופי ירושלים המדהימים. החדרים מחולקים למעשנים וללא מעשנים. 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
דילוג לתוכן