שבועות באילת

כל ההזדמנויות לחגוג באילת בחג השבועות!
חג השבועות, הוא חג במסורת היהודים שמקבץ הרבה מאד מסורות ומנהגים, יותר מכל חג אחר – זהו גם החג שמסמל את עונת הקציר, גם החג שמסמל את קבלת התורה מהר סיני, וגם החג בו נהוג לאכול כמות מרשימה מאד של מאכלי גבינה. בחג כל כך חגיגי – גם אתם יכולים לנצל את ההזדמנות ולהגיע אל חופשה בעיר אילת. ישנם חבילות נופש לאילת כולל טיסות .

חופשה באילת במהלך חג השבועות היא חוויה גדולה ממספר סיבות. ראשית מזג האוויר כבר חם – זו ההזדמנות שלכם ליהנות משיזוף בבריכות של בית המלון שלכם או לצאת לים סוף הנפלא.

כמו כן, בתי המלון נערכים כמובן בהתאם לחג זה, אשר פעמים רבות מסמל את עונת תחילת תיירות הקיץ באילת. בארוחות של החג מגישים ארוחה מיוחדת על טהרת התפריט החלבי. כמובן שמדובר במנות מושקעות במיוחד. אם אתם מגיעים לנופש באילת בזמן החג עם ילדים – בתי המלון מקיימים אטרקציות מיוחדות עבורם, כולל פעילויות יצירה והפעלות, כך שאתם תוכלו לנוח וליהנות מהחופשה שלכם.

אם הצד המסורתי חשוב לכם במהלך הנופש שלכם – תוכלו להגיע לבית הכנסת של המלון, שם כידוע קוראים את מגילת רות. הציבור הדתי יותר יכול להגיע לבתי הכנסת בעיר, שם כידוע נהוג ללמוד לאורך כל הלילה במהלך החג – ולמחרת תוכלו לנוח בחדרכם במלון. 

דילים ומבצעים לשבועות לאילת

נגישות