פורים באילת

מתחפשים ונהנים באילת
אין חג יותר משמח מחג פורים, ואין חופשה מהנה יותר מחופשה באילת. כשהשניים נעשים יחד – אז כבר מדובר בחגיגה אמיתית. חג פורים הוא לא סתם חג – על פי המסורת היהודית עם בוא המשיח, כל החגים יבוטלו – למעט חג הפורים, שבו העם ניצל מגזירת שמד. האווירה החגיגית והשמחה של מועד זה, מעודדת ישראלים רבים לארוז את המזוודות, ולצאת לנופש של כמה ימים בעיר אילת. כמו בכל עיר מרכזית, גם באילת מתקיימת עדלאידע מסורתית – שגם אתם יכולים כמובן לקחת בה חלק, ולהגיע מחופשים.

פורים נתפש לא פעם כחג עבור הילדים (כמאמר השיר המפורסם), ולכן בתי המלון למשפחות מציעים אטרקציות ייחודיות עבור הורים וילדים – סדנאות של הכנת תחפושות, תחרות תחפושות, הכנה של מסכות, יצירה של רעשנים, וכמובן – הכנה והחלפה של משלוח מנות. המטבחים של בתי המלון מציעים ארוחות מיוחדות ומתוקות לכבוד החג – כולל כמובן אוזני המן.חשוב לזכור ניתן גם לרכוש חבילות נופש לאילת כולל טיסות .

גם לקהל הבוגר יותר יש מה לעשות בעיר בזמן החג. אם אתם אנשים צעירים, סצנת המועדונים בעיר תמיד מקיימת מסיבות עד השעות הקטנות של הלילה – בהן כמובן יש חובה לבוא מחופשים. חשוב גם לזכור שחג פורים מתנהל לרוב בחודשי פברואר-מרץ, אז מזג האוויר באילת הוא חמים ונוח מה שמהווה זמן אידאלי עבור חופשה מרגיעה ונעימה.

דילים ומבצעים לפורים באילת

 

נגישות