סוכות באילת

הזדמנות לנפוש באילת בחג הסוכות!
חג הסוכות, הוא אחד מן המועדים הארוכים ביותר שיש בלוח השנה העברי. זאת כמובן, בזכות שבוע חול המועד, אשר מתרחש בין שני החגים – סוכות א' וסוכות ב'. שילוב זה בין שני חגים שביניהם יש תקופה ארוכה אשר משלבת בין קודש לחול, בין מנהגים מסורתיים, לבין המשך החיים כרגיל.

יכולים להיות הזדמנות מצוינת עבורם לצאת לחופשה באילת.לא לשכוח ישנם חבילות נופש באילת כולל טיסות. למעשה, ביציאה לאילת בסוכות אתם נהנים משני היתרונות גם יחד. מצד אחד – הילדים בחופשה, וגם אתם מתכננים לקחת כמה ימי חופשה מהעבודה. מצד שני – בחול המועד כל מרכזי הבילוי באילת פתוחים לחלוטין. זו ההזדמנות לצאת לכל האטרקציות שתמיד רציתם לצאת אליהן – כאשר גם התחבורה הציבורית בעיר פעילה.

כפי שאתם בוודאי יודעים ומניחים, לא רק אתם יורדים לאילת במהלך חג הסוכות. נראה שכל עם ישראל החליט לקבוע את הסוכה שלו דווקא באילת. בשל כך נהוג להזמין מקום מראש במשך זמן רב לפני החג עצמו כדי שהמקום שלכם יובטח בבית המלון שבו תבחרו.

אם אתם שומרי מסורת, אין בכך שום בעיה. מרבית בתי המלון באילת מאפשרים לאורחים שלהם במהלך חג הסוכות לאכול בתוך סוכה כשרה שהוקמה בשטח המלון. כך אתם יכולים ליהנות ולנפוש – וגם להמשיך ולקיים את המצווה של אכילה בתוך הסוכה. מדובר בנופש ארוך למדי, שלא תשכחו – והוא יטען אתכם בלא מעט אנרגיות – עד החג הבא.

דילים ומבצעים לסוכות באילת

נגישות