מלונות בישראל

אם גם לכם נדמה שבזמן האחרון יש המון מידע ברשת על מלונות בישראל .אתם צודקים.כדי לא ללכת איבוד בים המידע, הכנו עבורכם מיני מדריך לחופשה בישראל ואנו מזמינים אתכם לקבל את כל המידע על מלונות, אטרקציות ואפשרויות במקום אחד. אילת אינפו משווק מלונות בכל רמות המחירים בישראל, חבילות נופש לפרטיים וקבוצות וחבילות נופש ליעדים בחו"ל.

עושים חופשה בישראל. איזה מלונות כדאי לבחור ? 

מטרת החופשה ואופי הנופש במלונות הם שיקולים מרכזיים בבחירת מבצעים ודילים במלונות בארץ ובכלל. בעת בחירת מלונות לחופשה חשוב להתמקד בבחירת מלון שמספק לכם אטרקציות המתאימות לבני המשפחה או בני הזוג. כמו כן, כדאי להתחשב בעונת השנה. מובן, שבמקרים מסוימים מזג האוויר משפיע על בחירת אפשרויות המלונות העומדים בפניכם (בריכה חיצונית לא מקורה או מחוממת בחורף), אולם בחירה מושכלת של אתר נופש, שלא נמצא בשיא עונת התיירות, עשויה להוזיל באופן משמעותי מאוד את עלויות החופשה.

הכול כלול פנסיון מלא 

בחירת מבצעים ודילים במבחר מלונות על בסיס  FULL BOARD בהם כל השירות כלול במחיראהובים מאוד (ובצדק) על התייר הישראלי. בדילים במלונות על בסיס הכול כלול, אתם מקבלים חבילה הכוללת מלון – לינה, שלוש ארוחות ופינוקים נוספים כמו שתייה ומתוקים ) ושימוש במגוון מתקני המלון והפעילויות שלו. היתרון הכלכלי בבחירה החופשות האלה ברור, אנו יכולים לדעת מראש את רוב ההוצאות ולא לדאוג במהלך החופשה. מחיר הדילים השונים תלוי באיכות המלון, המתקנים, הפעילויות והעונה.

ניתן למצוא חבילות נופש במאות בודדות של שקלים לזוג ללילה, מנגד ניתן גם למצוא חבילות שעולות אלפי שקלים. ניתן גם לחפש חבילות שמציאות שירותים חלקיים (חצי פנסיון), כגון, ארוחת בוקר בלבד או רק שימוש במתקני המלון והפעילויות . מרכיב הכלכלי הוא שיקול מרכזי ולכן מומלץ להשוות מחירים ולבחון היטב את השירותים שאנו מקבלים בתמורה לכספכם. ההיצע הרב מביא לכך שאפשרויות הבחירה הן רחבות יחסית ומאפשרות לנו לבחור בדילים המתאימים יותר.

במידה ואתם מחפשים חופשה במלונות בישראל שכולה נופש ומרגוע בתוך בית המלון, בחירה בחבילה עם שירותים מלאים, עשויה להתאים לנו בהחלט וניתן למצוא הצעות שונות באחד ממגוון מלונות באילת, טבריה, ים המלח ובערים אחרות. אולם עבור מי שמחפש לצאת מהמלון ולחוות את העיר או האזור בו הוא נמצא רצוי לשקול חבילות זולות יותר, חבילות שלא מרתקות את הנופשים לבית המלון בלבד.

נופש אתגרי – בוחרים בחוויה 

לא כולם רוצים לבלות את החופשה שלהם במנוחה על שפת הבריכה, עבור רבים החופשה היא ההזדמנות הטובה ביותר להכיר אזור חדש או פעילות וחוויות חדשות. חבילות נופש ודילים במלונות בארץ מציעים לנופשים מגוון רחב של פעילויות. בעת בחירת דיל לנופש יש לבדוק גם מה הן הפעילויות, האטרקציות והסיורים שניתן לקבל דרך סוכנות הנופש או המלון.

  1. סיורים וטיולים בטבע. חופשה באילת, בצפון או בירושלים היא הזדמנות מצוינת לצאת לסיורים בטבע או באתרים היסטוריים או להתנסות בפעילויות חדשות, כגון צלילה, או שיט.
  1. מתקני ספא וטיפולים בריאותיים שונים עשויים להפוך את החופשה למושלמת. לכן כאשר בוחרים מבצעים ודילים במלונות בארץ, יש לבחון גם את איכות מתקני הספא והשירותים הבריאותיים השונים.
דילוג לתוכן