כיפור באילת

חוויה מיוחדת ביום כיפור באילת!
החגים הם הזדמנות מושלמת לרדת עם המשפחה או החברים לאילת, ולחגוג אותם בבית מלון מהודר. אחד המועדים שנראים מעט יוצאי דופן הוא יום כיפור. יום כיפור כידוע, הוא לא חג – אלא מועד מיוחד וקדוש מאד לעם היהודי.

ביום כיפור ע"פ האמונה היהודית, אדם מקבל מחילה על החטאים שבינו לבין האלוהים. ביום זה גם יהודים חילונים יחסית מקפידים ללכת לבית הכנסת, לצום, להימנע מצפייה בטלוויזיה ועוד. אז האם כדאי לצאת אל נופש ביום הכיפורים באילת? האמת ? זו דווקא יכולה להיות הזדמנות טובה מאד.ניתן לרכוש חבילות נופש לאילת כולל טיסות במחירים מוזלים.

את הנופש עצמו כדאי לתכנן גם מעבר ליום כיפור – על מנת שתוכלו לחוות קצת יותר מן האטרקציות בעיר. מכל מקום, ביום כיפור תוכלו כמובן להתכנס במלון. המלונות באילת מבינים שמרבית האורחים שלהם צמים במהלך יום כיפור, ולכן מכינים ארוחה מפסקת מפוארת – כזו שבהחלט תותיר אתכם שבעים לאורך כל היום.

כמו בכל שאר חלקי הארץ – גם באילת נהגו שביום כיפור אף מכונית לא עוברת בכביש, כך שאתם יכולים ליהנות מאווירה מיוחדת של כבישים ריקים. אתם גם מוזמנים להישאר בחדר המלון שלכם ולנוח כל עוד הצום נמשך.

בכל בית מלון מרכזי באילת יש גם בית כנסת שפועל – כך שאתם יכולים גם לקיים את כל התפילות על פי ההלכה. באילת פועלים גם בתי כנסת על פי עדות, למי שהנושא חשוב לו. בסיום הצום – כמובן שבית המלון יגיש ארוחה מפוארת כל כך – שאתם לא תזכרו שבסופו של דבר הייתם בכלל רעבים.

דילים ומבצעים לכיפור באילת

נגישות