חנוכה באילת

חוגגים את גבורת המכבים באילת!
חג החנוכה, הוא ככל הנראה החג הדתי עם הגוון הכי לאומי שנוכל למצוא בלוח השנה העברי. גבורת המכבים הפכה להיות סמל של ישראל המודרנית, והקמת מדינה עצמאית לחלוטין. אחד היתרונות של חג החנוכה, הוא שלא מדובר בימי קודש – לכן, מדובר בהזדמנות פז גם עבור האוכלוסייה הדתית לצאת לחופש מבלי לחלל את השבת והחג.

משפחות רבות אוהבות לנצל את חג החנוכה לנופש איכותי באילת. ולמה לא בעצם? הילדים סוף סוף יצאו לחופשה, וגם אתם וגם הם צמאים לנופש אמיתי ונעים. בתי המלון באילת מציעים דילים מיוחדים לכבוד חג החנוכה – כולל גם כאלה שמתאימים עבור האוכלוסייה הדתית.כמו כן ניתן לרכוש חבילות נופש לאילת עולל טיסות.

אחד הדברים החשובים למשפחות דתיות הוא כמובן נושא הכשרות. מעניין מאד לציין, שלמרות שעל פניו, המלונות באילת רוצים למשוך קהל יעד זר מחו"ל, שמן הסתם רובו לא יהודי – עדיין כמעט כל המלונות באילת מציעים תפריט כשר לחלוטין, עם תעודת כשרות כמובן. יש גם מלונות אשר יש להם תעודת כשרות למהדרין – לכל מי שהדבר חשוב לו.

מכיוון שבתי המלון רוצים למשוך בעיקר משפחות – רבים מהם מקיימים במהלך חג החנוכה מסיבות הפנינג מיוחדות לילדים. הרעיון מאחורי אירועים אלו הוא פשוט – הילדים נהנים בהפנינג, מוציאים אנרגיות ומשחקים – וההורים יכולים לנוח במלון, או אפילו לצאת לטייל בחלקים שונים בעיר, וליהנות מזמן איכות פרטי.

דילים ומבצעים לחנוכה באילת

נגישות