פסח באילת

יוצאים מעבדות לחירות באילת!
אחד החגים המרכזיים ביותר עבור היהודים, ואולי החג המרכזי ביותר – הוא כמובן חג הפסח. חג הפסח הוא אחד מהחגים העתיקים ביותר של העם היהודי – והוא מסמל את תהליך התגבשותו כעם, ויציאתו מן העבדות המצרית לחירות העברית וההתנחלות בתוך ארץ ישראל.

יתרה מכך – חג הפסח כולל למעשה שני חגים – פסח א', שבו קוראים בהגדה, ופסח ב', אשר במקור נועד לאפשר גם לטמאים להקריב קורבן בבית המקדש, והיום הוא מצוין בעיקר בתור יום חג של סובלנות דתית, זכר לאותו מנהג קדום. חג הפסח הוא הזדמנות מעולה לנסוע לעיר הדרומית אילת. בזמן חג הפסח נראה שכל עם ישראל נודד, ממש כמו ביציאת מצרים, לעבר העיר הדרומית – החל מזוגות צעירים, דרך משפחות ועד לפנסיונרים.

מה העיר יכולה להציע לכם במהלך חופשת הפסח? חוץ ממזג אוויר נהדר, העיר שופעת באטרקציות שונות – החל מצלילה עם דולפינים ועד לביקור בעיר המלכים באילת. מומלץ גם לנצל את החג ולגשת למרכזי הקניות שנמצאים בעיר. זכרו שאילת היא עיר פטורה ממע"מ, כך שמראש המחירים נמוכים יותר – וכולכם בוודאי גם מכירים את המבצעים של חג הפסח, כך שאפשר לצפות להורדת מחירים דרסטית במיוחד.

מעבר לכך – בתי המלון כמובן עורכים סדר פסח מלא כהלכתו, כולל הקראה מלאה של ההגדה, וסעודה מפוארת וכשרה לפסח (על פי הנוסח המחמיר של אשכנז, על מנת שכולם יוכלו ליהנות מן הארוחה) – כך תוכלו לחגוג את החג ברמה הגבוהה ביותר. חשוב לזכור ניתן לרכוש חבילות נופש באילת כולל טיסות לפסח במחיר מוזל למקדמים להזמין.

דילים ומבצעים לפסח באילת

נגישות