טיסות לאילת

מתכננים חופשה באילת ? קבלו צרור עצות כיצד לזמין טיסה לאילת במחירים זולים

אילת היא העיר הדרומית ביותר בארץ וחלק מקסמה הוא בריחוקה מהמרכז. אך מרחק זה מתקצר והולך בזכות הוספת קווי טיסות לאילת על ידי חברת אל על ומבצעים מיוחדים לנופשים גם בחברות ארקיע וישראייר בזכות התחרות

צוות אילת אינפו מפרט עבורכם את כל המידע הדרוש לגבי טיסות לאילת, כדאיות טיסה מול נסיעה, הזמנת טיסות לאילת , טיסות מוזלות לאילת ועוד

האם להזמנת טיסה לאילת יש רק יתרונות או שכדאי להגיע ברכב?

בשתי האפשרויות יש יתרונות וחסרונות. נסיעה לאילת ברכב יכולה להיות נחמדה, במיוחד עם במהלך החופשה נוסעים בתוך העיר – אך לוקחת בממוצע כחמש שעות נסיעה ממרכז הארץ. טיסה לאילת מקצרת את משך ההגעה לעיר ומאריכה את החופשה באופן משמעותי. אם אתם מתכננים לבלות בעיקר במלון ובסביבתו, מומלץ לבדוק אפשרות לרדת בטיסה לאילת. הטיסות הסדירות המופעלות על ידי חברות התעופה ארקיע וישראייר , מאפשרות לכם להשיג מחירים מצוינים על טיסות לאילת ודילים משתלמים במיוחד לבתי מלון עם טיסה למשפחות ולזוגות לפני שמחליטים, תמיד כדאי לבדוק אם בתאריך שאתם יורדים לאילת יש מחיר מוזל על הטיסות.

טיסה לאילת היא עניין משתלם מאוד

ניתן וכדאי לברר טרם הנסיעה לגבי טיסות מוזלות לאילת לפני שמחליטים לרדת ברכב רבים סבורים כי טיסה לאילת מייקרת את החופשה באופן משמעותי ועדיף לנהוג או לנסוע בתחבורה ציבורית על מנת לחסוך בהוצאות. האמת היא שגורמים שונים חוברים לכך שפעמים רבות ניתן למצוא טיסות מוזלות לאילת וגם טיסות מוזלות מאילת חזרה למרכז – טיסות מאילת לשדה דב וטיסות מאילת לנתב"ג.

סיבות לכך שיש טיסות לאילת במחירים מוזלים

הגברת התחרות בין חברות התעופה הטסות לאילת גם ישראייר וגם ארקיע מפעילות טיסות סדירות לאילת והלקוחות נהנים מתחרות בריאה ודילים מיוחדים על טיסות לאילת ועל טיסות מאילת

אל על פתחה בהצלחה שנה שנייה של טיסות לאילת והוספת טיסות לקו המבוקש. אל על משפיעה על הוזלת מחירי טיסות לאילת ומלבה את התחרות בינה לחברות ארקיע וישראייר .

  • תחרות בין מלונות באילת מזמנת מבצעי לינה + טיסות לאילת.
  • הנחת תושב : תושבי אילת נהנים מהנחה בטיסות לתושבי אילת.
  • טיסות אל על לאילת הינן טיסות סדירות מנמל התעופה בן גוריון לאילת ובחזרה לנתב"ג.
  • הוספת טיסות לאילת משפיעות גם על שיפור לוח הזמנים, שירות הלקוחות לנוסעים בעקבות התחרות והשפעה על הפחתת מחירי טיסות לעיר השמש הנצחית.
  • בעונות החמות בתי המלון נהנים מתפוסה גבוהה, אולם בעונות החלשות בתי המלון מתחרים זה בזה ומציעים דילים הכוללים טיסות לאילת במחירים מיוחדים וכן חופשה + טיסה לאילת במחירי מבצע.
  • משרד התחבורה שאישר לחברת אל על להיות מפעיל הטיסות השלישי לאילת, פועל להנגשת אילת לתיירות פנים ותיירים המגיעים מחו"ל ובחודש אוגוסט 2011, הודיע על הזזת שדה התעופה הקיים באילת לאזור תמנע, הקמת טרמינל חדיש ומתקדם לתיירים כך שיוכלו לטוס לאילת במחירים משתלמים ותחרותיים.

סוכני נסיעות ואתרי אינטרנט : קיימת תחרות גדולה בין סוכנויות נסיעות ואתרי אינטרנט העוסקים בתחום ופעמים רבות הם מגיעים להסדרים עם בתי המלון וחברות התעופה המאפשרים להם להציע מבצע לאילת כולל טיסה.מבצעי טיסות כשיש תפוסה לא מלאה בעיר אילת

בעונות לא בוערות יוצאות חלק מהטיסות לאילת בתפוסה חלקית. במקרים אלו חברות התעופה מציעות את הכרטיסים העודפים במחירים אטרקטיביים במיוחד.כיצד תוכלו להשיג טיסות מוזלת לאילת או טיסות מוזלות מאילת?

דילים של חברות תיירות או אתרי אינטרנט על טיסות לאילת

חברות ואתרים רבים מציעים מבצעים משתלמים במיוחד על הזמנת חופשה באילת + טיסות מאילת וטיסות לאילת. מומלץ לבצע סקר שוק זריז ולבדוק איזה דיל הוא הדיל המוצלח ביותר. מבצעים של הרגע האחרון לטיסות לאילת

אם אתם יכולים לחכות לרגע האחרון כדי להחליט, יש סיכוי טוב (תלוי בעונת התיירות) שתצליחו למצוא ברגע האחרון טיסות מוזלות לאילת.

טיסות לאילת במספרים – נתונים על מספר הטסים לאילת

• מספר הטסים לאילת עומד על כמיליון נוסעים בשנה

• כיום יוצאות כ- 25 טיסות יומיות לכיוון אילת

• מחירי הטיסה לתושבים מתוכננים לרדת בכ- 30%.

• סטודנטים וחיילים צפויים לקבל מחירים מיוחדים.

כבר השנה (2013) חשו נופשים ואנשי עסקים שהעדיפו להגיע לאילת בטיסה, הפחתות ומבצעים להם תרם פתיחת קו אל לאילת. בין הדילים המבוקשים היו טיסות עם בית מלון, הורה משלם וילד טס חינם ומבצעי הוזלה משמעותיים עבור משפחות המתכננות להוזיל את עלות הנופש ולא לוותר על טיסה לאילת. אל על צפויה להמשיך ולהוציא טיסות לאילת ולהוות אלטרנטיבה לחברות הטסות היום ארקיע וישראייר.

נגישות